Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym
Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów w Liścu Wielkim – 13 września 2025
W minioną sobotę, 13 września 2025, w sali sportowej w Liścu Wielkim odbył się pierwszy turniej eliminacyjny do Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem – w turnieju wystartowało łącznie 119 zawodników, w tym 42 dziewczęta i 77 chłopców.
Nasz klub reprezentowało 9 zawodników – 2 zawodniczki i 7 zawodników. Warto podkreślić, że w gronie najlepszych znaleźli się nasi reprezentanci – Maja Dwornik – 9 miejsce, 13 miejsce Franciszek Jędrzejaszek.
Przed rozpoczęciem rozgrywek odbyła się uroczystość, podczas której Prezes WZTS Tadeusz Nowak wręczył odznaki za zasługi na rzecz Polskiego Związku Tenisa Stołowego działaczom naszego klubu: złotą Prezesowi Januszowi Kwiecińskiemu oraz srebrną Wiceprezesowi Markowi Urbanowi.
W trakcie turnieju gościliśmy zawodników pierwszoligowego zespołu KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z naszym wychowankiem Hubertem Kwiecińskim w składzie.
Turniej odbył się pod patronatem Starosty Konińskiego oraz Wójta Gminy Stare Miasto. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów oraz osób, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!