Turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu.
W Hali Sportowej w Liścu Wielkim odbył się turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu. W zmagańiach wzięły udział 4 drużyny z teranu Wielkopolski:
-KKF Automobile Torino Konin
-Football Team Wągrowiec
- Futsal Gostyń
- Petro-Lawa Rawicz
Po pasjonujących zmaganiach zwyciężyła drużyna z Konina.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!