Mecz II ligi tenisa stołowego w Hali Sportowej Gminy Stare Miasto
W sobotę, 24 styznia, w Hali Sportowej Gminy Stare Miasto odbędzie się mecz II ligi tenisa stołowego. Drużyna KTS Wicher Lisiec Wielki podejmie na własnej sali zespół LKS Wielkopolska I Komorniki.
Początek spotkania: godz. 10:30
Dla kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, organizatorzy przygotowali transmisję na żywo na profilu Facebook KTS Wicher Lisiec Wielki.
Po zakończeniu meczu zawodnicy KTS Wicher Lisiec Wielki udadzą się w okolice Poznania, gdzie rozegrają kolejne ligowe spotkanie z drużyną MUKS II Kings of The Table Przeźmierowo.
Serdecznie zapraszamy kibiców do wspólnego dopingowania i śledzenia sportowych emocji — zarówno na trybunach, jak i online.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!