Hala Sportowa Lisiec Wielki

Półfinał wojewódzkiego Pucharu Polski w tenisie stołowym mężczyzn.

Ocena 0/5

07. 03. 2021  roku na Hali gościlismy turniej półfinałowy wojewódzkiego Pucharu Polski w tenisie stołowym, którego współorganizatorem była GminaStare Miasto.  Do sportowej rywalizacjij przystąpiły 3 drużyny:

PIast Poprava Ostrzeszów (II Liga)

Wamet Dąbcze (II Liga)

KTS "WICHER" Lisiec Wielki (II Liga)

Turniej wygrała drużyna Piasta Poprawy Ostrzeszów. Dla lokalnej drużyny przeciwnicy okazali się zbyt wymagający. Drużyna przegrała obydwa mecze z drugoligowcami. Pomimo  różnicy jednej klasy rozgrywkowej zawodnicy Wichra stawili rywalom zacięty opór. Wyniki prezentujemy poniżej.

Wamet Dąbcze – Wicher Lisiec Wielki 4:2

Tomasz Mrozek – Marcin Żabiński 3:2 (3:11, 12:10, 9:11, 11:8, 11:8)
Jakub Werner – Maciej Wiśniewski 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
Andrej Labanau – Paweł Małkus 3:1 (10:12, 1:11, 11:5, 11:9)
Tomasz Mrozek / Andrej Labanau – Maciej Wiśniewski / Marcin Żabiński 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 12:10, 11:8)
Tomasz Mrozek – Maciej Wiśniewski 0:3 (2:11, 1:11, 2:11)
Andrej Labanau – Marcin Żabiński 3:1 (7:11, 14:12, 11:7, 11:9).

Piast Poprava Ostrzeszów – Wicher Lisiec Wielki 4:0

Paweł Piotrowski – Marcin Żabiński 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:3)
Zbigniew Kaczmarek – Maciej Wiśniewski 3:2 (11:5, 13:11, 6:11, 8:11, 11:7)
Wojciech Iwasyszyn – Paweł Małkus 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 9:11, 11:7)
Zbigniew Kaczmarek / Paweł Piotrowski – Maciej Wiśniewski / Marcin Żabiński 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:5).

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności