I Runda Pucharu Polski w tenisie stołowym
Po wygranych 4:1 z Nałęczem II Ostroróg i 4:0 z Słowianem II Mrowino klub KTS WICHER Lisiec Wielki wygrał I rundę Pucharu Polski. Tym samym znalazł się w gronie 8 najlepszych drużyn w Wielkopolsce które zawalczą niedługo w półfinałach wojewódzkich.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!