Zajęcia tenis stołowego
Nasza Hala stwarza dogodne warunki do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów halowych. Tym razem przekonali się o tym tenisiści stołowi. Kilkanaście osób uczestniczyło w pierwszych, otwartych zajęciach prowadzonych przez doktora J. Kwicinskiego . W przyszłości planowane jest utworzenie Klubu Tenisa Stołowego, który zapewni dzieciom, młodzieży i dorosłym możliwość podnoszenia umiejętności w tej dziedzinie sportu oraz poprawania ogólnej kondycji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!