Warta Cup 2020 pod patronatem Wójta Gminy Stare Miasto
15 i 16 lutegoo nasza Hala gościła turniej Warta Cup 2020.
Organizatorzy zaprosili do udziału 33 drużyny, a turniej podzielony był na 4 kategorie wiekowe . W sobotę w pierwszej kolejności na dwóch boiskach rywalizowały skrzaty i żaki, którzy zawsze wywołują najwięcej uśmiechu na naszych twarzach. Po nich zmierzyły się drużyny orlików. W niedziele natomiast mogliśmy oglądać zmagania młodzików. Turniej zamknął mecz trampkarzy. Należy pogratulować organizatorom świetnej frekwencji, a drużynom doskonałych umiejętności.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!