Spotkanie opłatkowe.
17 grudnia w Hali Sportowej w Liścu Wielkim odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez GOPS w Starym Mieście.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele w Liścu Wielkim, po której uczestnicy udali się do hali sportowej. Po powitaniu przezWójt Gminy Stare Miasto – Dariusza Puchałę, przystąpiono do składnani życzeń i spiewania kolend. Na stole zagościły tradycyjne wigilijne potrawy. Spotkanie uświetniły dzieci z Przedszkola w Liścu Wielkim, które zaprezentowały wszystkim zgromadzonym Jasełka Bożonarodzeniowe. Kolacja przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki której zgromadzeni mogli choć na chwilę oderwać się od trosk codziennego życia i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!