Hala Sportowa Lisiec Wielki

Spotkanie opłatkowe.

Ocena 0/5

17 grudnia w Hali Sportowej w Liścu Wielkim odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez GOPS w  Starym Mieście.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele w Liścu Wielkim, po której uczestnicy udali się do hali sportowej. Po  powitaniu przezWójt Gminy Stare Miasto – Dariusza Puchałę, przystąpiono do składnani życzeń i spiewania kolend. Na stole zagościły tradycyjne wigilijne  potrawy. Spotkanie uświetniły dzieci z Przedszkola w Liścu Wielkim, które zaprezentowały wszystkim zgromadzonym Jasełka Bożonarodzeniowe. Kolacja przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki której zgromadzeni mogli choć na chwilę oderwać się od trosk codziennego życia i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności