Hala Sportowa Lisiec Wielki

I Runda Pucharu Polski w tenisie stołowym

Ocena 0/5

Po wygranych 4:1 z Nałęczem II Ostroróg i 4:0 z Słowianem II Mrowino klub KTS  WICHER Lisiec Wielki wygrał I rundę Pucharu Polski. Tym samym znalazł się w gronie 8 najlepszych drużyn w Wielkopolsce które zawalczą niedługo w półfinałach wojewódzkich.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności